Portalas www.epaveldas pranoko mokytojų lūkesčius

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vykstantys užsiėmimai „E-paveldas – milžiniškas skaitmeninis lobynas“ sudomino ne tik lietuvių kalbos, istorijos, muzikos, dailės mokytojus, bet ir ikimokyklinių įstaigų specialistus.

Lapkričio 2 d. užsiėmime dalyvavę mokytojai susipažino su nacionaliniu kultūros paveldo portalu www.epaveldas.lt., kuris talpina tūkstančius suskaitmenintų knygų, meno kūrinių, laikraščių, rankraščių, žemėlapių, bažnyčių metrikų, muziejų eksponatų ir garso įrašų.

Apžiūrėję internetinio portalo kolekcijas, mokytojai ieškojo muziejų eksponatų, klausėsi pirmųjų lietuviškų plokštelių bei literatūrinių įrašų, mokėsi susirasti norimą laikraštį, pasaką, atsisiųsti lietuvių literatūros klasikų kūrinius į kompiuterius.

Smalsūs pedagogai įgytas žinias ketina pritaikyti pamokose – praturtinti jas ne tik unikaliais istoriniais dokumentais, skaitmeniniais vaizdais bet ir garso įrašais.

Susidomėjusius pedagogus kviečiame registruotis  į kitą mokymų grupę, vyksiančią lapkričio 7 d. (antradienį) 15.30 val. 

 Registruokitės tel. (8-45) 46 47 37 arba Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Jovitos Verbickienės nuotraukose – užsiėmimų akimirkos

Regioninio skaitmeninimo skyriaus informacija