Kūrybinė psichologija

Emocinis intelektas – ypač svarbi šių greitai lekiančių dienų aktualija. Užsiėmimų metu mokomės suprasti savo ir kitų jausmus, valdyti stresą, medituoti bei neigiamas emocijas paversti į teigiamą rezultatą.

Susitikimuose labai neformaliai bendrausime, diskutuosime ir kartu eksperimentuosime. Nagrinėsime įvairius psichologinius testus, kurie padės labiau pažinti save ir sustiprinti emocinį intelektą, bandysime technikas, meditacijas, padedančias valdyti stresą. Taip pat padiskutuosime ir  labai rimtais, ramybės neduodančiais klausimais.

Kiekvienas susitikimas sturi skirtingą temą. Temas galite rasti Atviros jaunimo erdvės Facebook puslapyje.

Klubo susitikimus veda psichologės Renata Gataveckaitė ir Vaida Šukienė bei Atviros jaunimo erdvės darbuotojos Malvina Zimblienė ir Edita Strolienė.

KADA?
Kas antrą ketvirtadienį nuo 16 val.

KUR?
Virtualios grafikos studijoje ir ZOOM platformoje.

Galima dalyvauti ir tiesiogiai, ir virtualiai. Virtualiai dalyvaujantys dalyviai prisijungimo duomenis ras renginio diskusijoje. Taip pat kviečiame prisijungti prie Kūrybinės psichologija facebook pokalbių chat’oKūrybinė psichologija.

KAS GALI DALYVAUTI?
Visi, kas nori pastiprinti emocinį intelektą, suvaldyti stresą, labiau pažinti save ir suprasti kitus bei gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Virtualių renginio dalyvių amžiaus cenzas nėra ribojamas.