Kviečia Lietuvos moksleivių dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas „Mano senas drauge…“, skirtas Elenai Mezginaitei atminti

Gitara ir ranka
Data:2019-11-15
Laikas:10:00
Vieta:Panevėžio muzikinis teatras
Adresas:Nepriklausomybės aikštė 8
Panevėžys

Aštuntą kartą organizuojamas nacionalinis renginys – Lietuvos  moksleivių dainuojamosios poezijos festivalis-konkursas „Mano senas drauge“ gali pasidžiaugti ne tik dalyvių gausa, bet ir užaugusiais jaunaisiais dainuojamosios poezijos atlikėjais. Šis festivalis tapo laipteliu į didesnę sceną Gintarei Juknaitei, Gretai Šepliakovaitei, grupei „Baltos varnos“ ir kitiems. O kas sužibės šįmet?

Festivalio žanras – dainuojamoji poezija – skatina jaunimą dainuoti lietuvių kalba, skaityti, ieškoti sau artimos minties, emocijos, suprasti žodžio prasmę, išgirsti poetinės kalbos skambesį. Vienas iš esminių festivalio leitmotyvų – žinia jaunimui apie Elenos Mezginaitės kūrybos savitumą, priminimas apie iškiliausią Aukštaitijos regiono poetę, kritikų vertinamą kaip europinio lygio poezijos kūrėją. Jos tekstai tapo įkvėpimo šaltiniu ne vienam iškiliam dainų autoriui ir atlikėjui.

Kviečiame jaunuolius (iki 19 m.) aktyviai dalyvauti. Paraiškas teikti galite iki lapkričio 11 d.

Organizatoriai ir partneriai

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Juozo Urbšio visuomeninės minties ir kultūros centras,

Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija,

Panevėžio muzikinis teatras.

Festivalio logo

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.