„Sidabrinė linija“ kviečia naujus pašnekovus ir savanorius

Sidabrinės linijos iliustracija
Data:2019-08-13
Laikas:10:00
Vieta:Konferencijų salė
Adresas:Respublikos g. 14
Panevėžys

Ne paslaptis, kad dažnas vyresnio amžiaus žmogus jaučiasi vienišas, neturi su kuo pasikalbėti, pasidalinti dienos džiaugsmais ir rūpesčiais. Iniciatyva „Sidabrinė linija“ kviečia į pristatymo renginį tuos, kurie ieško draugijos ir išklausančių pašnekovų bei tuos, kurie norėtų tapti linijos savanoriais.

„Sidabrinė linija“ yra nemokama draugystės ir bendravimo telefonu paslauga vienišiems garbaus amžiaus žmonėms. Ji suteikia galimybę turėti telefoninį draugą, su kuriuo galėsite reguliariai kalbėtis įvairiausiomis temomis, aptarti aktualijas ar savus išgyvenimus.

Renginyje „Sidabrinės linijos“ atstovai pristatys, kaip šis socialinis projektas veikia, kokia yra jo kuriama nauda, kvies prisijungti naujus pašnekovus ir savanorius.

Kviečiame dalyvauti visus, norinčius kurti Lietuvą – draugišką senatvei šalį!

Informuojame, kad renginių metu visuomenės informavimo tikslu gali būti fotografuojama ir filmuojama, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Renginių nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose bei platinami įvairiose žiniasklaidos priemonėse.