Garsus rašytojas mokys kūrybinio rašymo subtilybių

Kviečiame registruotis į kūrybinio rašymo studiją su rašytoju, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu Sigitu Parulskiu. Tai išskirtinė ir itin reta galimybė praktikuotis istorijų kūrimo meno su šios srities profesionalu.

Kūrybinio rašymo studijoje aptarsite esminius prozos tekstų elementus – personažus, siužetą, pasakojimo būdą, dialogus. Kūrybinio proceso metu remsitės Vakarų autorių vadovėliais, atliksite užduotis, lavinančias gebėjimą kurti įvairius prozos tekstus. Viena iš mokymo subtilybių – rašyti ir aptarti tekstus su kitais dalyviais. Tokiu būdu mokysitės išsakyti ir priimti konstruktyvią kritiką. Susidomėję, turės galimybę žinias įtvirtinti atlikdami namų užduotis. Patikėkite, tai visai kas kita, nei nuobodūs namų darbai!

Kūrybinio rašymo studija skirta paskutinių klasių moksleiviams ir vyresniems Panevėžio bei Pasvalio rajonų gyventojams, tačiau laukiami visi, kurie žavisi žodžių virsmu istorijomis ir norėtų tapti šių istorijų autoriais.

Renkama ne didesnė kaip 15 jaunųjų rašytojų grupė, todėl skubėkite registruotis.

Registracija vykdoma el. paštu: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

DATA
Š. m. balandžio 20, 21 d. (penktadienis, šeštadienis) ir 27, 28 d. (penktadienis, šeštadienis) bei gegužės 12 d. (šeštadienis).

LAIKAS
Penktadieniais 16.30 – 19.30 val.
Šeštadieniais 10.00 – 13.00 val.

VIETA
Konferencijų salė, Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, adr.: Respublikos g. 14, Panevėžys.

Knygoje „Vėjas mano akys“ Sigitas Parulskis rašė: „Visos geriausios mintys ateina per vėlai“. Todėl kviečiame užsiregistruoti jau dabar!

Kūrybinio rašymo studija organizuojama įgyvendinant Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos tęstinį projektą „Literatūros ir kino dienos bibliotekoje“, kuriuo siekiama populiarinti įvairių meno sričių Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų kūrybą. Projektą remia:LKT logotipas

Nuotraukoje Sigitas Parulskis projekto „Literatūros ir kino dienos bibliotekoje“ renginyje, 2017.

Informaciją parengė
Megana Pesse
Kultūrinės veiklos vadybininkė