Vitebsko ir Panevėžio miestų kultūros atstovų susitikimas

Rugsėjo 7 d. (ketvirtadienį) 14 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Menų skaitykloje kviečiamas Panevėžio miesto savivaldybės svečių iš Baltarusijos Vitebsko miesto ir Panevėžio kultūros atstovų susitikimas dėl bendrų tarptautinių kultūros bei verslumo skatinimo projektų galimybių.

Susitikime dalyvaus viešnios iš Vitebsko, menininkų Marco Chagallo ir Kazimiro Malevičiaus miesto, tai tarptautinių projektų koordinatorė Valentina Kirillova ir Vitebsko meno mokyklos Nr. 1 direktorė Liudmila Šurcova.

Susitikime bus kalbama apie naujų bendrų tarptautinių kultūros bei verslumo skatinimo projektų galimybes, ruošimąsi naujam 2014–2020 m. Europos kaimynystės priemonės Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos bendradarbiavimo per sieną programos antram kvietimui.

Kviečiami dalyvauti Panevėžio kultūros atstovai, kuriems įdomu ir naudinga.

Daugiau informacijos: Lina Blažytė, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos projektų vadovė, tel. +370 45 501374, mob. +370 683 36549, el. paštas: Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.

Pagal Panevėžio miesto savivaldybės informaciją 

Nuotraukoje – Vitebsko miestas, šaltinis http://www.zarasumuziejus.lt/?attachment_id=1079