„Literatūros ir kino dienų“ filmas vyks penktadienį

Birželio 23 d. (penktadienį) 15 val. bibliotekos (Respublikos g. 14) konferencijų salėje – LITERATŪRA IR KINAS kviečia žiūrėti Šarūno Barto režisuotą vaidybinį filmą „Koridorius“ (1995 m., 80 min.).

Filmas – praeities ir dabarties pojūčių ir fragmentų mozaika. Apokaliptiniame jo pasaulyje išnyksta laiko ir logikos sąvokos. Koridorius jungia vakarykštę dieną ir dabartį, jame daug durų, nežinia kur vedančių. Filmas buvo rodytas tarptautiniuose Berlyno, Salonikų, Turino, Vienos, Švedijos, Norvegijos, kitų šalių festivaliuose.

Vasaros ketvirtadieniais lankytojus kviečiame pažinti Nacionalinės premijos laureatus per kino filmus. Birželio mėnuo skiriamas vieno žinomiausių lietuvių kino režisieriaus, Nacionalinės premijos laureato ŠARŪNO BARTO kūrybai. Šarūnas Bartas (g. 1964), pasak kino kritiko Sauliaus Macaičio, tradicinę dramaturgiją ignoruojantis kūrėjas, jo filmai – laisvos struktūros, minimalistinės formos, filosofinių asociacijų kūriniai.

Filmų repertuaras „Literatūros ir kino dienų ketvirtadieniams“ rengiamas iš Menų skaityklos filmų fondo, kuris nuolat pildomas iš projektų lėšų.

Visas „Literatūros ir kino dienos“ renginių repertuaras

Projekto rėmėjai:

 LKT ir LRKM logotipai

Laukiame Jūsų!