Darnaus judumo posėdis-seminaras

Birželio 15 d. (ketvirtadienį) 15 val. bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14) vyks Panevėžio miesto darnaus judumo plano komiteto posėdis-teminis seminaras „Miesto logistika, parkavimas, modalinis pasiskirstymas ir elektromobiliai“.

Seminaro tikslas yra aptarti miesto ir industrinių teritorijų sąveiką, prekių ir paslaugų pristatymo daugiafunkcėse ir gyvenamosiose teritorijose organizavimo iššūkius, logistikos organizavimą. Taip pat įvertinti parkavimo mieste reguliavimą, galimybės plėsti elektromobilių infrastruktūrą bei diskutuoti apie kelionių pasiskirstymo prognozę 2030 metams.

Seminaras yra atviras visuomenei, todėl kviečiame miestiečius, savivaldybės administracijos darbuotojus ir visus besidominčius tema prisijungti ir dalyvauti diskusijoje.

Susitikimą moderuos Panevėžio miesto darnaus judumo plano rengėjai, jungtinė komanda „Pupa – strateginė urbanistika“, „Civitta“ ir VGTU Teritorijų planavimo mokslo institutas. Rengėjų kontaktai: +370 687 90935 Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript.