ATSAKINGAS SKAITYTOJAS. „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju!“ ir mūsų bibliotekoje!

„Atsakingas skaitytojas“ – tai ketvirtus metus vykstantis aplinkosauginis šalies bibliotekų konkursas. Projektas skirtas šviesti gyventojus apie tinkamą elektroninių ir baterijų atliekų rūšiavimą.

Skaityti daugiau...

Parodoje – Lietuvos Laisvės varpo istorija

Birželio 13 d. – liepos 13 d. bibliotekos Atrijaus terasoje eksponuojame kilnojamą parodą "O skambink per amžius vaikams Lietuvos..." iš Vytauto Didžiojo karo muziejaus. Parodos stenduose išsamiai pristatoma Lietuvos Laisvės varpo istorija nuo pat idėjos gimimo ir įgyvendinimo iki šių dienų. Dabar Laisvės varpas kabo Vytauto Didžiojo karo muziejaus bokšte.

Skaityti daugiau...

Idėjos Jūsų sodui ir gėlynui

Vasara – ne tik atostogų metas. Turintys sodus ar sodybas puikiai žino, kad rūpinantis sodu, gėlynu ar daržu nuobodžiauti tikrai netenka. Pristatome bibliotekos saugyklos fonduose saugomų knygų parodą „Idėjos Jūsų sodui ir gėlynui“, kuri visą vasarą veiks Didžiojoje skaitykloje II (2-ame aukšte).

Skaityti daugiau...

Stasio Eidrigevičiaus plakatas bibliotekos renginiui – tarptautinėje Varšuvos plakatų bienalėje

Šiuo metu Lenkijoje vykstančioje 26-oje Tarptautinėje Varšuvos plakatų bienalėje galima išvysti ir panevėžietišką motyvą. Tokią galimybę suteikė darbų atranką laimėjęs vienintelis lietuviškas darbas – dailininko Stasio Eidrigevičiaus sukurtas plakatas bibliotekoje 2016 m. vykusiai jo piešinių parodai „Šaknys ir šakos“.

Skaityti daugiau...