Rugsėjo 1-oji lijo dovanų lietumi

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, švęsdama savo 95-ąjį gimtadienį ir sveikindama panevėžiečius su Rugsėjo 1-ąja, įsigijo daug naujų bičiulių.

Juos sudomino bibliotekoje vyksiantys renginiai ir galimybė dalyvauti KONKURSE. Laisvės aikštėje prie bibliotekos sienelės nenutrūkstamu srautu fotografavosi vaikai, jų tėveliai, jaunimas. Šalia bibliotekos tradiciškai rugsėjo 1-ąją vyko ir bendra darbuotojų fotosesija. 

DĖMESIO!!! Tie, kurie prie sienelės nusifotografavo su skirtuku, tapo KONKURSO dalyviais ir gali laimėti šaunius prizus. Prie savo nuotraukos bibliotekos FB būtinai įrašykite vardą ir pavardę, Konkurso laimėtojai bus išrinkti burtų būdu ir paskelbti spalio 1 d. (išsamesnė informacija yra jums įteiktame skirtuke). Konkursą remia UAB „Skonis ir kvapas“.

Rugsėjo 1-ąją bibliotekoje vyko įvairios akcijos, buvo dalijamos dovanos, saldūs prizai, kviečiama į gausius kultūros renginius, kurie vyks visą rugsėjį. Netrūko šypsenų ir smagumo. Linksmos pėdutės vedė į biblioteką, plačiai atvertos durys kvietė užeiti, o ryškiaspalvės puokštės, dovanos ir siurprizai žadėjo gražią bičiulystę.

Vaikų literatūros centre kvietė profesionali fotosesija su ilgiausiai skaitančiu ir labiausiai apsišvietusiu žmogumi bei intrigavo originali dovana, padėsianti vaikams saugiai ir patogiai pasiekti mokyklą.

Dovanos bus dalijamos ir vėliau. Rugsėjo 1–8 dienomis apsilankykite bibliotekos padalinyje Juozo Miltinio palikimo studijų centre (Algirdo g. 54-19) ir gausite dovanų Skaitytojo pažymėjimą. Jei rugsėjo 1–8 dienomis atsivesite DRAUGĄ į biblioteką (Respublikos g. 14), jam bus padovanotas skaitytojo pažymėjimas.

Spalvingų ir bičiuliškų naujų mokslo metų!

Rugsėjo 1-osios fotoreportažas – bibliotekos FB paskyroje

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos inf.