Spalvos žiemos grafikoje – jaunųjų kūryba

Pasirodė vienas iš paskutiniųjų projekto „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“ atlankų savaitraštyje „Panevėžio balsas“ 2016 metais. „Lapkritukai-nevėžiukai“ įdomūs, švieži, nuoširdūs. Tikrai ne juodi balti it žiemos grafika!

Šiandien galimybių tribūnoje NEVĖŽIS – Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lyrikės Aurėja Venslavičiūtė, Gabija Žygaitė ir eiliuotų mįslių kūrėjas Nedas Olšauskas, pastebėti mokytojos, projekto ambasadorės Aušros Vaitkienės. Savo kūryba dalijasi eiliuotoja Neda Marčiulionytė ir prozininkas Alanas Petrauskas, abu – iš Panevėžio „Vilties“ progimnazijos, globojami mūsų projekto ambasadorės mokytojos Audronės Tichanavičienės.

Atrodytų, atsitiktinumas, kad projekte atsirado Eglė Pilkauskaitė – jaunoji kūrėja iš Velžio gimnazijos. Tačiau, laimei, susiklostė taip, kad ji atsidūrė ten, kur ir reikia. Laiku ir vietoje. Dalyvavo V Lietuvos jaunimo dainuojamosios poezijos festivalyje-konkurse „Mano senas drauge...“, skirtame Elenai Mezginaitei atminti, kur laimėjo nominaciją už artistiškumą. Tada ir paaiškėjo, kad Eglė kuria savo tekstus, kai kuriuos dainuoja, o dar kai kuriuos iliustruoja.

Skaitykite savaitraštyje „Panevėžio balsas“ ir Aukštaitijos internetinėje naujienų agentūros svetainėje (AINA).

Kai kuriuos projekto „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna NEVĖŽIS“ 2016 metų dalyvius, skaitančius savo kūrybą, galima bus išgirsti festivalyje „Panevėžio literatūrinė žiema“ gruodžio 2 d. 10 val. Aukštaitijos regiono moksleivių skaitymuose.

Informaciją parengė
Arnas Simėnas
PAVB J. Urbšio visuomeninės minties ir kultūros centro vadovas
Tel. (8-45) 46 47 37