Naujienos

2018 05 25

Kelno viešoji biblioteka – patikimas partneris informacijos vartotojui

Bibliotekininkas – partneris informacijos vartotojui, jaučiantis, matantis pokyčius ir tada atitinkamai viską bibliotekoje permodeliuojantis. Taip savo vaidmenį įsivaizduoja Kelno viešosios bibliotekos profesionalai, o ši  biblioteka daug ir sėkmingai užsiima edukacinėmis paslaugomis, įvairia švietėjiška veikla.

2018 05 17

Naujų knygų lentynoje

Pristatome keletą įdomesnių knygų iš parodos „Nauji leidiniai”, kurią galite rasti bibliotekos Respublikos g. 14 Didžiojoje skaitykloje II a. Paroda atnaujinama du kartus per mėnesį – 1 ir 15 dienomis. Kviečiame susipažinti!

2018 05 16

Prisiminkime įvairiapusę asmenybę – kupiškėną Petrą Babicką

Šiemet minimos garsaus kraštiečio Petro Babicko 115-osios gimimo metinės. Poetas, prozininkas, publicistas, vertėjas, žurnalistas, fotografas, redaktorius, kino operatorius, radijo laidų organizatorius, pedagogas, dailininkas, kraštotyrininkas, muziejininkas, diplomatas, keliautojas – visi šie apibūdinimai skirti jo veiklai atskleisti. Susipažinkite su šia įvairiapuse asmenybe ir jo knygomis, saugomomis bibliotekos retų knygų fonde.

Renginių anonsai

2018 05 23

Išskirtinis susitikimas su profesore Viktorija Daujotyte

Gegužės 29 d. 17.15 val. konferencijų salėje – susitikimas su literatūrologe, rašytoja, Nacionalinės premijos laureate prof. dr. Viktorija Daujotyte. Naujausių jos knygų „Prigimtinės kultūros ratilai“ ir „Lituanistika Lietuvos akivaizdoje“ pristatymas.

2018 05 22

Kviečia „Poezijos pavasaris 2018“

Vienas didžiausių literatūrinių renginių Lietuvoje –„Poezijos pavasaris 2018“ atkeliauja ir į Panevėžį. Kiekvienais metais šis renginys tampa švente geros poezijos gerbėjams. Šiais metais jis pažers smagių staigmenų ir malonių susitikimų.

2018 05 21

Per Atlantą: Lietuvos ir JAV draugystės amžius

Gegužės 23 d. (trečiadienį) 17 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos Atrijaus terasoje vyks Lietuvos ir JAV bičiulystės šimtmečio puslapius atskleidžiančios parodos „Per Atlantą: Lietuvos ir JAV draugystės amžius“ pristatymas, kuriame dalyvaus parodos kūrėjai: istorikė dr. Giedrė Milerytė-Japertienė, JAV ambasados Amerikos erdvių vadovas Saulius Montvila ir būsima diplomatė Erica Cordatos.