Naujienos

2017 12 15

Skambėjo dzūkiškos dainos ir poezija

Bibliotekoje vykęs vakaras „Apie Dziūkijų ir dziūkus“ susirinkusius užbūrė daininga dzūkiška šnekta. Ji liejosi iš visų svečių, atvykusių iš Dainavos krašto, lūpų. Nepamiršo jos ir Panevėžyje gyvenantys dzūkai.

2017 12 14

Aktorės balso sušildyti

Susirinkusieji į biblioteką paklausyti aktorės, Auksinio scenos kryžiaus nominantės Aldonos Vilutytės skaitomos poezijos, pasijuto tarsi mini spektaklyje. Įtaigus, turtingas, malonus – taip aktorės balsą apibūdina tie, kuriems teko laimė jį išgirsti.

2017 12 14

Bibliotekos jubiliejaus proga sveikina kolegos iš Čekijos

Biblioteką pasiekė gražūs kolegų ir partnerių sveikinimo žodžiai iš Čekijos. Karlovi Varų regioninės bibliotekos direktorius Vratislavas Emleris Bibliotekos bendruomenės vardu sveikina Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešąją biblioteką jos 95-ųjų įkūrimo metinių proga, kreipdamasis į direktorę Rimą Maselytę:

Renginių anonsai

2017 12 15

Vytauto Sabaliausko eilėraščių knygos pristatymas

Gruodžio 21 d. (ketvirtadienį) 17 val. bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14) – Vytauto Sabaliausko (Kačerginė, Kauno r.) poezijos knygos „Žvilgsnio akustika“ pristatymas, eilėraščių skaitymai. Visą gyvenimą rašytus eilėraščius autorius sudėjo į pirmąją knygą.

2017 12 14

Pasakojimas apie kelionę dviračiu į San Mariną

Gruodžio 19 d. (antradienį) 17.15 val. bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14) panevėžietis muziejininkas Stanislovas Grubliauskas pasakos apie savo praėjusios vasaros kelionę dviračiu į San Mariną, nedidelę valstybę Europos pietuose, apsuptą Italijos. Tai 33 keliautojo dviračiu pasiekta valstybė.

2017 12 13

Apie Dzūkiją ir dzūkus

Gruodžio 14 d. (ketvirtadienį) 17 val. bibliotekoje (Respublikos g. 14) vyks vakaras „Apie Dzūkiją ir dzūkus". Dzūkija, dar Dainava vadinama, garsėja savo dainomis, krašto grožiu, linksmais žmonėmis. Tuo įsitikins kiekvienas, atėjęs į šį renginį.