Naujienos

2017 10 17

Filosofijos profesorius ragino lietuvius būti atsakingiems ir pilietiškiems

Filosofas, žymus išeivijos kultūros ir visuomenės veikėjas, Ohajo (JAV) universiteto filosofijos profesorius Algis Mickūnas bibliotekoje skaitė paskaitą „Kas yra Lietuva?“, į šalį pažvelgęs plačiame pasaulio ir istoriniame kontekste.

2017 10 16

Apie Režisierių – filmai ir gyvi prisiminimai

Režisieriaus Juozo Miltinio asmenybė ir jo Teatras yra toks fenomenas, kuris domina ir dar daug metų domins žmones. Tą įrodė Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vykęs pirmas visą spalį vyksiančių „Susitikimų su režisieriumi Juozu Miltiniu“ renginys, šaltą lietingą vakarą sutraukęs daug žiūrovų.

2017 10 16

Kviečiame dalyvauti apklausoje!

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, siekdama išsiaiškinti vartotojų pasitenkinimą teikiamomis paslaugomis, vykdo apklausą ir maloniai kviečia Jus atsakyti į anketos klausimus.

Renginių anonsai

2017 10 17

Mokykitės PROGRAMAVIMO bibliotekoje!

Spalio 16–22 dienomis vyks kasmetė Europos programavimo savaitė (Europe Code week), kurios metu visame pasaulyje tūkstančiuose renginių suteikiama programavimo žinių. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka jau 3-ius metus remia šią iniciatyvą ir kviečia mokytis programavimo bibliotekoje ir savarankiškai.

2017 10 16

Kūrybą pristato Panevėžio dailės mokyklos mokytojai kūrėjai

Panevėžio dailės mokykla mini 50-ąjį gyvavimo jubiliejų. Daugelyje miesto įstaigų pasklido jubiliejui skirtos mokinių kūrybos parodos, o spalio 19 d. (ketvirtadienį) 16 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje kūrybą pristatys kuriantys mokyklos  mokytojai – II a. ekspozicijų erdvėse atidaroma jų dailės darbų paroda „Dailės mokyklai – 50“.

2017 10 16

Vokiečių kalbos savaitė mūsų bibliotekoje

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka prisijungia prie iniciatyvos Vokiečių kalbos dienos Lietuvoje „Ö kaip vokiškai?“ ir spalio 16–20 dienomis kviečia į renginius DEUTSCHE WOCHE IN UNSERER BIBLIOTHEK. Daugiausia renginių inicijuoja bibliotekos Menų skaitykla (Respublikos g. 14, III a.).