Naujienos

2017 08 14

Milda Daunoraitė – tikiuosi čia sugrįžti

Bibliotekoje vykęs išskirtinis jaunosios pianistės Mildos Daunoraitės atliekamas fortepijono muzikos koncertas klausytojus iš tiesų apdovanojo ir pakylėjo. Milda taip pat buvo dėkinga Panevėžio publikai už šiltą priėmimą. „Labai tikiuosi sugrįžti dar kartą ir žinau, kad esu čia labai laukiama“, sakė ji.

2017 08 14

Bibliotekos atstovai – pasaulinės konferencijos IFLA dalyviai

Rugpjūčio 19–25 d. Vroclave (Wroclaw, Lenkija) vyks 83-ioji Tarptautinės bibliotekų asociacijų ir institucijų federacijos (angl. International Federation of Library Associations and Institutions, IFLA) konferencija „Bibliotekos. Solidarumas. Visuomenė“.

2017 08 14

Apdovanojimai Kryptis LIETUVA

Vyriausybės kanceliarija skelbia apdovanojimus Kryptis LIETUVA ir kviečia visuomenę teikti iniciatyvas, kuriomis užsienio lietuviai skatinami sugrįžti ir dirbti Lietuvoje arba jiems padeda lengviau integruotis sugrįžus po daugelio metų, praleistų svetur.

Renginių anonsai

2017 08 18

Atidaroma Gražinos Vitartaitės tapybos darbų paroda

Rugpjūčio 24 d. (ketvirtadienį) 17 val. bibliotekos (Respublikos g. 14) II a. ekspozicijų erdvėse atidaroma dailininkės kraštietės Gražinos Vitartaitės jubiliejinė tapybos darbų paroda PILIAKALNIŲ METAI. Gražina Vitartaitė – savito peizažo meistrė, gamtos lyrikė, stichijos poetė, iliuzijų virtuozė.

2017 08 16

Atidaroma respublikinė kardelių paroda!

Rugpjūčio 22 d. (antradienį) 14 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 14, Panevėžys) Atrijaus terasoje atidaroma IX respublikinė kardelių (gladiolus) paroda. Dalyvaus Kauno ir Marijampolės rajonų, taip pat Vilniaus ir Panevėžio kardelių auginimo ir selekcijos mylėtojai.

2017 08 11

Konferencija Į LAISVĘ – KELIAS IR ŠALIKELĖS

Rugpjūčio 23 d. (trečiadienį) Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kartu su Panevėžio kraštotyros muziejumi kviečia į gyvosios istorijos konferenciją Į LAISVĘ – KELIAS IR ŠALIKELĖS. Tai vienas renginių, skirtų paminėti Baltijos kelio ir Juodojo kaspino dienai.