Naujienos

2015 01 29

Biblioteka ir Panevėžio kolegija tapo socialiniais partneriais

2015 m. sausio 28 d. Panevėžio kolegijoje pasirašyti bendradarbiavimo sutarčių buvo susirinkę trijų Panevėžio švietimo ir kultūros įstaigų vadovai ir atstovai: Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos, Juozo Balčikonio gimnazijos ir Panevėžio kolegijos.  

2015 01 28

Kvietimas dalyvauti trumpo rašinio konkurse

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio skyrius kviečia panevėžiečius dalyvauti trumpo rašinio „Euras: džiaugsmas, viltys ar praradimas? Kur išleidau pirmuosius eurus?“ konkurse. Nesvarbu, koks dalyvio amžius, svarbu noras dalyvauti!

2015 01 27

Pažinties su išskirtine asmenybe ir Armėnijos kultūra vakaras

Bibliotekoje vykęs kino režisieriaus Sergejaus Paradžanovo jubiliejinės fotografijų parodos atidarymas tapo pirmuoju Armėnijos ambasados atstovų apsilankymu bibliotekoje ir Panevėžyje, taip pat pažinties su išskirtine kūrėjo asmenybe vakaru. Bibliotekai padovanoti trys garsiausi S. Paradžanovo filmai ir tragišką Armėnų genocidą primenanti knyga.

Renginių anonsai

2015 01 26

Dailės klasikės dailininkės Domicelės Tarabildienės atminimui

Sausio 28 d. (trečiadienį) 17 val. Juozo Miltinio palikimo studijų centre (Algirdo 54-19) atidaroma Valerijos Dichavičienės fotografijų paroda „Domicelė Tarabildienė. Lietuvos dailės klasikė – skulptorė, grafikė, tapytoja“ iš ciklo „Jie buvo greta mūsų“.

2015 01 23

Pavakarė KALBĖKIME LIETUVIŠKAI

Sausio 29 d. (ketvirtadienį) 17 val. bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14) – pavakarė KALBĖKIME LIETUVIŠKAI, kurioje bus minimos nusipelniusios lietuvių kultūros ir kalbos asmenybės, perskaityti pranešimai apie XIX–XX a. lietuvių kalbos gaires, skambės muzika.

2015 01 20

Politiko, visuomenės veikėjo, akademiko Leonido Donskio paskaita

Sausio 27 d. (antradienį) 17 val. bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14) – filosofo, politikos teoretiko ir komentatoriaus, idėjų istoriko ir socialinio analitiko, humanitarinių ir socialinių mokslų daktaro, Vytauto Didžiojo universiteto profesoriaus Leonido Donskio paskaita ATMINTIES KARAI MIESTE: UTOPIJOS, EUTOPIJOS IR DISTOPIJOS.